Moje Zabrze

Zabrze moje miasto
Autor - Rafał Tylenda

www.zabrze.aplus.pl

1

Zabrze - Zaborze-cz. 1 z przeszłości
Film przedstawiający Historię Dzielnicy Zaborze. Pierwsza Część została zatytułowana z przeszłości i zawiera jedynie archiwalne zdjęcia tej dzielnicy. Pocztówki pochodzą z www.zabrze.aplus.pl fotopolska.eu oraz www.naszslask.pl

www.zabrze.aplus.pl

2

Zabrze - Zaborze cz.2. Dzisiaj...
Druga cześć filmu przedstawiającego dzielnice Zabrza - Zaborze tym razem jednam w teraźniejszym świetle. Do filmu użyto zdjęć z forum Skyscrapercity.com serwisu www.panoramio.com fotopolska.eu a także stron internetowych hasiosznup.zabrze.net oraz hiperrealizm.blogspot.com .

www.zabrze.aplus.pl

3

Zabrze - Zaborze- Osiedle Jodłowa
Drugi z Filmów Pana Marcina Pogorzelskiego tym razem traktuje on o Osiedlu Jodłowa w Zabrzu- Zaborzu w filmie zobaczą Państwo Projekty oraz zdjęcia z budowy tego jednego z nowszych osiedli.

www.zabrze.aplus.pl

4

Zabrze - ulica Piastowska/Boboli/Średnia
Film o tym razem aż trzech ulicach które znajdują się w bliskim Sąsiedztwie, do filmu użyto zdjęc z serwisu norc.pl oraz fotopolska.eu a także opisu tablicy pamiątkowej z www.um.zabrze.pl

www.zabrze.aplus.pl

5

Zabrze - Zabrze moje miasto
Jest to pierwszy zrobiony od podstaw (nie pochodzi z starego kanału) film (na obecnej wersji kanału). Pokazuję on obiekty oraz miejsca znajdujące się w całym mieście. Zdjęcia pochodzą z serwisu norc.pl skyscrapercity.com fotopolska.eu (kilka z nich jest także moja)

www.zabrze.aplus.pl - historia, zdjęcia, pocztówki

Szukaj

Menu

Dobrze wiedzieć


Losowe zdjęcie