Moje Zabrze

Zabrze moje miasto
Autor - Rafał Tylenda

www.zabrze.aplus.pl

1

Miejski Zakład Kąpielowy
Prezentacja Miejskiego Zakładu Kąpielowego w Zabrzu, do którego sam chodziłem jeszcze w 2006 roku w ramach szkolnych zajęć. W filmie zobaczą Państwo zdjęcia Pani Anny Syski ze Śląskiego Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Katowicach. Informacje zamieszczone w filmie pochodzą z www.zabrze.aplus.pl. W filmie znajdują się także archiwalne zdjęcia wnętrza basenu z książki Stadtbad Hindenburg Oberschlesien, Hindenburg 1929, które również przekazała Pani Anna Syska. Zapraszam do zwiedzenia tego ciekawego obiektu!

www.zabrze.aplus.pl

2

Zabrze - Plac Krakowski
Zapraszam na krótki filmik na temat historii placu Krakowskiego. W filmie wykorzystano pocztówki z www.zabrze.aplus.pl. oraz z serwisu www.fotopolska.eu. Zdjęcia natomiast pochodzą z serwisu www.norc.pl. oraz www.fotopolska.eu. Informacje zamieszczone w filmie pochodzą z www.zabrze.aplus.pl. Nie pozostało mi nic innego, jak tylko zaprosić Państwa na prezentację placu Krakowskiego.

www.zabrze.aplus.pl

3

Zabrze Plac Wolności
Film o doskonale znanym wszystkim zabrzanom miejscu,czyli placu Wolności. Film jest jedną ze starszych pozycji na kanale, do której użyto pocztówek ze strony www.zabrze.aplus.pl. Zdjęcia pochodzą z takich serwisów, jak: bliżej miasta.pl, fotopolska.eu oraz zabrze.aplus.pl, natomiast oprawę muzyczną stanowi doskonale znany utwór Roxette "Listen to your heart" w nowej wersji DHT.

www.zabrze.aplus.pl

4

Zabrze ulica Wolności - część 1
Pierwsza część filmu poświęcona jest ulicy Wolności oraz temu, jak wyglądała ona dawniej. Znajdziecie tu Państwo wiele starych pocztówek pochodzących ze strony www.zabrze.aplus, a także z serwisu fotopolska.eu. To jedna z pierwszych pozycji w nowej wersji kanału.

www.zabrze.aplus.pl

5

Zabrze ulica Wolności - część 2
Druga część filmu o ulicy Wolności pokazuje jej współczesny wygląd. Na film składa się wiele zdjęć, które pochodzą z takich serwisów, jak norc.pl, panoramio, blizejmiasta.pl czy też odległosci.pl. Znajdują się w nim także moje własne zdjęcia.

www.zabrze.aplus.pl - historia, zdjęcia, pocztówki

Szukaj

Menu

Dobrze wiedzieć


Losowe zdjęcie