Częste pytania

Autor: Ryszard Kipias


Jeżeli masz problemy z prawidłowym wyświetlaniem strony zapoznaj się z informacjami, które zostały opisane poniżej. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie napisz do mnie

BARDZO WAŻNE
Strona działa prawidłowo i najlepiej w IE wersja 7
Uaktualnienie można pobrać tutaj

Równie dobrze strona jest wyświetlana w IE 8

Dlaczego nie mogę powiększyć zdjęć?
Po kliknięciu w miniaturkę nic się nie dzieje


Warunkiem podstawowym są ustawienia domyśle przeglądarki internetowej. Strona została przygotowana do prawidłowej pracy w kilku najpopularniejszych przeglądarkach. Testy przeprowadzone zostały przy użyciu przeglądarki Internet Explorer. Jednocześnie strona została sprawdzona w przeglądarce Opera i Firefox.

Dalej jest problem z wyświetlaniem zdjęć, mimo że zabezpieczenia są ustawione na poziomie standardowym (domyślnym lub średnim).

Jeżeli masz zainstalowany "polepszacz", tak zwaną nakładkę np. Avant Browser, to nie powiększysz zdjęć. Strona jest zbudowana w taki sposób, aby nie współpracowała z programami do pobierania grafiki. Odinstalowanie nakładki lub zainstalowanie innej przeglądarki może rozwiązać problem.

W trakcie przeglądania strony wyświetla się informacja o aktywnej zawartości strony. Co mam zrobić?

Możesz bez obaw zgodzić się na wyświetlanie aktywnej zawartości dla tej strony. Nikt nie pobiera informacji z Twojego komputera.

W wyższych rozdzielczościach strona jest wąska, mało czytelna...

Nie zmieniaj rozdzielczości monitora. Wystarczy, że zmienisz na przeglądarce wielkość wyświetlania za pomocą opcji "+" oraz "-"

Dlaczego nie mogę zapisać grafiki na dysku komputera?

Część materiałów, które znajdują się na stronie, zostało przekazanych tylko do celów prezentacji. Jeżeli potrzebujesz materiały zawarte na stronie prosimy o kontakt.

Historia, zdjęcia, pocztówki

Szukaj

Menu

Dobrze wiedzieć

Zobacz również